Hakkımızda

Çankallar Tabldot Limited Şirketi, 1990 yılında Denizli' de iş hayatına başlamıştır.Faaliyetlerinde 25. Yılına giren firmamız sektörün ilklerindendir. Fabrikamızda Gıda Mühendisi, konusunda uzman sertifikalı Aşçılar ve eğitimli servis elemanları ile Fabrikalar, Okullar, Hastaneler gibi kurumların personel yemek ihtiyacını karşılıyor; yerinde üretim hizmeti ve Catering hizmetleri veriyoruz. Bunların yanı sıra tüm özel davet, etkinlik, parti, kokteyl veya düğünlerinizde siz müşterilerimizin yanında olup, sevdiklerinize en leziz ve kaliteli ikramları sunuyoruz. Firmamızda aylık olarak hazırlanan yemek menüleri çalışan bir insan için gerekli kalori hesaplamaları yapılarak düzenlenmektedir.


2014 yılında 1600 metrekare modern tesislerine taşınan firmamız; EGENİN en güzel mutfaklarından birini kurmuştur. Tesisimizde ayrı kasaphane, pastane, soğuk havalar ve  depolar ,üretim için ayrı bölümler oluşturulmuştur.


Yemek üretiminde kullandığımız malzemeleri uluslar arası standartlarda kabul görmüş sertifikalı ,Türk Gıda Kodeksine uygun ve helal sertifikası olan firmalardan tedarik etmekteyiz.


Firmamız Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı' nın 560 sayılı kanunu ve 4128 sayılı yasasına göre Gıda Üretim ve Gıda Sicil Belgesine sahiptir. Firmamız ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standartı ISO  18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 22000:2005 Gıda Yönetim Sistemi Standartı, TSE 8985 Hizmet Yeterlilik belgesine, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca verilen İşletme Belgelerine sahiptir. 

yükleniyor..